Biz Kimiz?

DENEYİMLİ AMA YENİLİKÇİ

Kuzey Kıbrıs’ta önemli projelere imza atan ve bunları başarı ile sonuçlandıran EMTAN İNŞAAT ŞTI. LTD. 1988 yılında KKTC’de kuruldu. Tandoğan Tanlı, bu şirkete 1958 yılında Limasol’da başladığı inşaat işlerinden edindiği deneyimi ve olgunluğu kattı. İkinci kuşağın Emtan’ı daha ileri götürmesinden sonra, ailenin üçüncü kuşak inşaatçıları da çağdaş vizyonlarını ve küresel bakış açılarını şirkete taşımaya basariyla devam etmektedirler.
EMTAN İNŞAAT ŞTI. LTD, 1988’den beri Girne ve Lefkoşa bolgelerinde önemli inşaat ve müteahhitlik işlerine imza attı. EMTAN, doğrudan kendisine ait olan villalar, siteler ve apartmanların yanı sıra, diğer özel kuruluşlar ve devlete ait pek çok inşaatı başarı ile tamamladı ve zamanında eksiksiz teslim etti.

EMTAN 30 yildan bu yana en guvenilir, en kaliteli ve en durust calisan insaat sirketi olmayi kendine bir oncelik olarak belirlemistir. Kuruldugundan bu yana, kalitesinden ve durustlugunden odun vermeden Kuzey Kibris’in cesitli bolgelerinde aktif bir sekilde faaliyet gostermeye tum hiziyla devam etmektedir.

30 yildan beridir Kuzey Kıbrıs’ta hizmet vermekte olan EMTAN İnşaat Şirketi, her yeni projede hep daha iyisi için çalışmaktadır. Müşterileri ve diğer paydaşları sayesinde var olduğunun bilinci ile çalışmakta olan EMTAN, kaliteli ve saglam inşaatları ile anılmayı kendine ilke edinmiştir. EMTAN, kalitesini ve rekabetçi fiyatlarını teknolojiyi takip ederek koruyabileceğinin farkında olmanın avantajlarını kullanmaktadır. EMTAN şantiyeleri, işleyişi ve yaşayışı ile birer sanayi kenti gibidir. Firmamiz, tüm planlamasını, bünyesindeki teknik kadronun çalışmalarıyla gerçekleştiriyor. Konularına hakim, deneyimli personeli EMTAN kalitesinin en önemli güvencesidir.