ما کیستیم؟

با تجربه امّا نوآور

شرکت ساخت و ساز EMTAN، که پروژههای مهمی در جمهوری ترک قبرس شمالی انجام داده و آنها را با موفقیت و در زمان معین به پایان رسانده است، در سال 1988 در جمهوری ترک قبرس شمالی تاسیس شد. موسس شرکت ما، تاندوغان تانلی، تجربه و بلوغی که از طریق راه اندازی پروژههای ساخت و ساز، در لیماسول در سال 1958 به دست آورده بود را در اختیار شرکت گذاشت. به دنبال پیشرفتهای شرکت EMTAN که توسط نسل دوم خانواده و رئیسمان اِمین تانلی به دست آمده، نسل سوم خانواده، راقیپ تانلی و تانول تانلی، چشمانداز مدرن و جهانیشان را برای اداره ی شرکت به کار میگیرند.

شرکت ساخت و سازEMTAN ، از سال 1988 کارهای ساخت و ساز مهمی در گیرنه لفکوشا انجام داده است. در طول زمان شرکت EMTAN علاوه بر شهرک مسکونی، خانه و آپارتمان که برای خود ساخته است؛ پروژههای زیاد دیگری نیز که متعلق به سازمانهای خصوصی، افراد دیگر و دولت بوده؛ کامل کرده و به آنها تحویل داده است. از زمان تاسیس، اولویت شرکت، تبدیل شدن به قابل اطمینانترین، با کیفیتترین و با اخلاقترین شرکت در جمهوری ترک قبرس شمالی بوده است. شرکت از زمان ایجاد، با وقف کامل خود به کیفیت و اصول اخلاقی، به صورت کامل در این حوزه فعال بوده است

پروژههای مسکونی و تجاری Emtan بیشتر در مرکز گیرنه استقرار پیدا کرده اند. پروژههای ویلاسازی به همراه محوطه های اجتماعی و فضای سبزشان بیشتر در اطراف گیرنه و در منطقهای به نام آلسانجاک (قسمت غربی گیرنه ) و چاتالکوی مستقر هستند. هر دوی این مناطق با ماشین، تنها 10 دقیقه با مرکز گیرنه فاصله دارند.

به دلیل وجود مدیران و کارکنان متخصص در رشتههای معماری، مهندسی و مدیریت ساخت، هر جزء و پلان طراحی و متریال استفاده شده از قبل آماده شده و اندازه گرفته میشوند و این امر از مواجه شدن با موارد پیشبینی نشده در طول پروژه جلوگیری میکند تا شرکت خدمات سطح بالایی به مشتریان خود ارائه دهد. شرکت ساخت و ساز ETMANبا سالها ارائه خدمات در قبرس شمالی، در تلاش است که با انجام هر پروژه ی تازه، بهتر و بهتر شود . شرکت با یک دانش و آگاهی که آن را مدیون مشتریان و ذینفعان ارزشمند خود میداند، ساخت و ساز با کیفیت بالا را به عنوان یک اصل پذیرفته است. شرکت EMTAN از آگاهی خود نسبت به تواناییش در جهت حفظ کیفیت و داشتن قیمتهای رقابتی که میتواند از طریق پیروی از بروزترین تکنولوژی به دست بیاید، بهره میبرد. این شرکت تمام کارهای برنامه ریزی خود را بر پایه ی مطالعات کارکنان فنی خود انجام میدهد. پرسنل با تجربه شرکت که سالهاست در رشته خود متخصص هستند به همراه صداقت و کیفیت شرکت، قویترین تضمینی هست که توسط EMTAN ارائه میشود.


Emtan Construction

Emtan Construction

Emtan Construction

Emtan Construction

Emtan Construction

Emtan Construction

Emtan Construction

Emtan Construction

Emtan Construction

Emtan Construction